(044) 221-35-95

Монтаж шатрової покрівлі

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Монтаж утеплювача покрівлі м2 60 грн.
Укладання ондулина або шиферу м2 90 грн.
Укладання бітумної черепиці м2 120 грн.
Укладання металочерепиці м2 110 грн.
Укладання профнастилу м2 100 грн.
Укладання ЦПЧ (цементно піщана черепиця) м2 180 грн.
Укладання керамічної черепиці м2 180 грн.
Монтаж ОСБ плити м2 50 грн.
Укладання паробар'єру м2 20 грн.
Укладання гідробар'єру м2 20 грн.
Облаштування кроквяної конструкції м2 120 грн.
Монтаж обрешітки покрівлі м2 50 грн.
Обробка антисептиком м.п. 10 грн.
Підшивка звисів даху (софіта) м.п. 120 грн.
Монтаж лобової планки м.п. 30 грн.
Монтаж мансардного вікна шт. 900 грн.
Монтаж зливової системи м.п. 90 грн.
Укладання підкладкового килима м.п. 35 грн.
Гідроізоляція покрівлі (мастика і руберойд) м2 80 грн.

У будівельній сфері на сьогоднішній день будівництво будинків, в яких використовується шатрова покрівля, є найбільш трудомістким і тривалим процесом. До того ж за таку роботу візьметься далеко не кожен фахівець, так як для того, щоб провести монтаж шатрової покрівлі, потрібно володіти певними навичками і досвідом проведення таких робіт. У той же час, дизайнери, які займаються розробкою проектів будинків, однозначно вважають шатровий тип покрівлі найпривабливішим серед всіх типів скатних дахів, адже він здатний надати будинку неповторності.

Особливості монтажу шатрової покрівлі

Складністю монтажу шатрової покрівлі є той факт, що під час будівельно-монтажних робіт, дуже складно зробити так, щоб всі елементи конструкції кроквяної системи зійшлися на одній точці. Даний процес вимагає чітко вивірених розрахунків, з подальшою високоточною порізкою пиломатеріалів, з яких і споруджується кроквяна система. В результаті кроквяна система збирається з пиломатеріалів правильних геометричних форм. У той же час, дуже важливо, щоб при розрахунку вийшла покрівля, яка не втратила б свою зовнішню привабливість, тобто потрібно правильно розрахувати площу міжповерхового перекриття верхнього поверху, а також кут нахилу крокв, щоб це виглядало в результаті доречним. Крім цього, також слід зміцнити несучу здатність діагональних крокв, за допомогою додаткових опорних брусів.

Примітно, що збірка, тобто безпосередньо монтаж шатрової покрівлі починається лише тоді, коли всі елементи майбутньої даху виготовлені. Це дозволяє не допускати помилки в процесі побудови. У той же час перші два крокви з'єднуються між собою на землі, після чого за допомогою спецтехніки вони встановлюються на дах будівлі.

Фахівці компанії «Домострой» проведуть монтаж шатрової покрівлі вашого будинку, в разі якщо це вже введений в експлуатацію будинок, який потребує заміни даху, або ж будинок, що знаходиться на певному етапі будівництва. Ціна на монтаж шатрової покрівлі в Києві в нашій компанії знаходиться на цілком доступному рівні. Надішліть нам запит на прорахунок, і ми в індивідуальному порядку складемо для вас кошторис.

Монтаж покрівлі від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.8 / 5 на підставі оцінки 117 користувачів
© 2008 - 2020. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити