(097) 028-90-86

Будівництво будинків під оздоблення

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Будівництво будинків під оздоблення м2 13000 грн.

Багато людей, коли приходять до висновку про те, що їм потрібно замовити будівництво будинку, замовляють такий вид робіт як зведення будинку «під оздобленняу». Що це означає? У буквальному сенсі слова, компанія підрядник в такому випадку займається зведенням стін, укладанням міжповерхових перекриттів і покрівлі. При цьому даний вид робіт являє собою установку вікон і дверей. В результаті клієнт отримує повністю закінчену будову, з комунікаціями, штукатуркою, стяжкою підлоги і підготовленими стелями. Всі подальші роботи клієнт може робити власними силами, або ж замовляти у тій же або іншій компанії окремо.

В основному замовляти будівництво будинку під оздоблення варто в тих випадках, коли хочеться отримати об’ємну «коробку» будинку за певну вартість, якщо фінанси обмежені. До того ж після цього, можна буде самостійно вибирати матеріали для оздоблення, на що найчастіше йде чимало часу. Також це вигідно тим, що при будівництві будинку можливо поступово вкладати свої кошти. Наприклад, будівництво будинку під оздоблення замовити у будівельній компанії можна в цьому році, а самими оздоблювальними роботами можна зайнятися у наступному, попередньо зібравши певну грошову суму. Найголовніше, що в такому випадку все побудоване залишиться. Все завдяки, що такі руйнівні природні явища як сніг, дощ, сильні морози або ж навпаки спека не впливатимуть на ваш будинок, так як він буде мати завершений стан, надійну тепло- і гідроізоляцію.

В даному випадку у вас повинне виникнути питання, чим же відрізняється будівництво будинків під оздоблення, від послуги будівництва коробки будинку? Відмінність в даному випадку полягає в тому, що при будівництві будинків під оздоблення, в вашому домі будуть присутні технологічні отвори, призначені для ваших майбутніх комунікацій, прокладені труби і електрокабелі, що значно полегшить і прискорить подальше будівництво. Все інше ви зможете самостійно монтувати на етапі чистового оздоблення.

Замовляючи будівництво будинку під оздоблення, ви також можете розуміти, що будівельна компанія, також як і при будівництві будинків під ключ, візьме на себе всі зобов'язання із закупівлі будівельних матеріалів, і їх перевезення на ділянку, адже платити ви будете безпосередньо за будинок, побудований за узгодженим попереднім проектом.

Зведення такого будинку в даному випадку бригада будівельників може провести досить швидко, всього за 1-2 місяці в залежності від площі будинку і його проекту, ви зможете вже бачити візуальний результат.

Звертайтеся до нас, і ми прорахуємо вартість будівництва вашого будинку під оздоблення, допоможемо правильно підібрати проект вашого майбутнього будинку, а також проконсультуємо з усіх виникаючих питань, пов'язаних з будівництвом приватних будинків.

ББудівництво будинків під оздоблення від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.7 / 5 на підставі оцінки 155 користувачів
© 2008 - 2023. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити