(097) 028-90-86

Будівництво стін з цегли

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Стіна чорнова (не більше 380 шт. на куб) м3 700 грн.
Стіна під розшивку (не більше 380 шт. на куб) м3 900 грн.
Перегородки в 1/2 цегли (чорнова кладка) м2 130 грн.

Кладка цегли або газобетонних блоків для створення стіни будівлі - це спеціальна процедура, яка повинна виконуватися тільки професіоналами. В результаті цього вдасться забезпечити максимальну міцність будівництва будь-якого об'єкта з використанням таких матеріалів, як спеціальні блоки або цегла. Сам процес зведення буде виконано якісно і в оперативному режимі.

Кладка цегли або газобетонних блоків для створення стіни від професіоналів!

Кладка такого матеріалу, як цегла або блоки, для створення стіни будівлі - це досить складна процедура, де необхідний перелік вимог і різноманітних нюансів. Без цього будівництво стіни неможливо. У протилежній ситуації будова буде мати занадто низьку міцність. Сама процедура зведення часто базується на подальшому застосуванні спеціального утеплювача.

Будівництво або зведення споруд від професіоналів - це саме вигідне рішення! Черговим головним нюансом прийнято вважати підбір найбільш відповідного матеріалу. Величезною популярністю останнім часом користуються саме цегляні споруди. При зверненні до професіоналів вони не тільки підберуть найкращий будматеріал, але і врахують побажання, а також фінансове становище замовника. У будь-якій ситуації ними буде запропонований найбільш доцільний варіант.

Чому укладання цегли або блоків на стіну краще замовити у професіоналів?

Будівництво стіни споруди з використанням таких матеріалів має величезну кількість переваг. Хоча є і власні недоліки. Звісно, часто не обійтися тут і без застосування спеціального утеплювача, що монтується на стіну. Незалежно від усіх нюансів процедури монтажу на стіну, при зверненні до професіоналів можна скористатися наступними перевагами:

  • Використання якісного утеплювача і інших будматеріалів.
  • Зведення стіни споруди без недоліків.
  • Будівництво стіни будівлі в будь-який час року.
  • Низька вартість послуги зі створення цегляної стіни.

Таким чином, будівництво об'єктів з використанням таких матеріалів, як блоки або цегла, краще довірити професіоналам. Адже в протилежній ситуації, міцність зведення може виявитися занадто низькою. Цей недолік обов'язково варто враховувати.

Будівництво стін з газоблоку від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.9 / 5 на підставі оцінки 74 користувачів
© 2008 - 2023. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити