(044) 221-35-95

Ремонт і заливка підлоги

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Облаштування гідроізоляції (обробка мастикою, проклейка руберойдом) м2 64 грн.
Облаштування стяжки м2 70 грн.

Ремонт будинків або квартир починається з заливки стяжки - це одна з особливостей до чистової обробки. Людям, далеким від будівництва, складно виконати цю роботу самостійно на якісному рівні. Їм не вистачає професійних знань і досвіду, а відеоролики в інтернеті не дають практичних навичок з укладання. На основі багаторічного досвіду, ми стверджуємо: суха або керамзито-бетонна стяжка може бути виконана правильно лише досвідченими фахівцями!

Для чого виконують стяжку?

Роботи із заливки підлоги і збільшення його товщини підвищують довговічність, зменшують знос поверхні, а при правильному вирівнюванні покращують естетичні та протипожежні характеристики приміщення. Стяжка необхідна для:

  • поліпшення жорсткості поверхні;
  • ідеального вирівнювання основи;
  • герметизації внутрішніх комунікацій;
  • підвищення теплоізоляційних властивостей;
  • поліпшення гідроізоляції приміщення.

Заливка поверхні виконується до укладання основного покриття з ламінату, кахелю або лінолеуму, який в іншому випадку після тривалого періоду, а в проживаючих в квартирі або котеджі може виникнути дискомфорт. Як матеріал для вирівнювання і гідроізоляції кращі цементно-піщані суміші, панелі і керамзитного засипка.

Стяжка і наливна підлога: в чому відмінності?

При цьому не варто плутати стяжку і популярну наливну основу, так як ці склади мають свої особливості, кардинально різняться по зернистості, консистенції, способам вирівнювання і товщині. Заливальні суміші не використовують для збільшення покриття підлоги. Вони не вимагають пристосувань для вирівнювання і самі розтікаються шаром в 3 мм на готову основу з суміші бетону з керамзитом, утеплювачами і матеріалами гідроізоляції.

Стяжка підлоги Київ - професіоналізм і відповідальність від Домострой

Наша компанія вже 10 років надає послуги в сфері будівництва для жителів Києва та області. Завдяки багаторічній праці та практичного досвіду ремонту співробітники компанії демонструють високий рівень якості робіт.

Ми вирішуємо будь-які, навіть найскладніші завдання, сміливо беремося за великі проекти і завжди дотримуємося терміну договору. Ми відповідальні за підсумковий результат і намагаємося догодити своїм замовникам, надаючи:

  • якісну обробку приміщень «під ключ»;
  • доступні ціни на будматеріали і ремонт;
  • професійний підхід до кожного проекту;
  • суворе дотримання гарантійних зобов'язань.

Залишилися питання? Хочете скористатися нашими послугами або запросити виконроба на об'єкт? Дзвоніть прямо зараз!

Ремонт і заливка підлоги від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.9 / 5 на підставі оцінки 45 користувачів
© 2008 - 2020. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити