(097) 028-90-86

Будівництво будинків під ключ

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Будівництво будинків "під ключ" м2 15000 грн.

Якщо у вас є земельна ділянка, ви напевно мрієте про те, щоб побудувати на ній приватний будинок, і найкращим варіантом в даному випадку стане замовлення будівництва будинку під ключ, оскільки в такому випадку все, що потрібно від клієнта - це узгодити майбутній план будинку. Далі ж компанія підрядник візьме на себе всі зобов'язання, щодо того, що необхідно для будівництва, від підвезення будівельних матеріалів, до найму бригади для зведення будинку і його оздоблення.

Складання проекту - важлива складова при будівництві будинків під ключ

При складанні проекту вашого майбутнього будинку, неодмінно буде підписано відповідний договір, який регулює всі взаємини між замовником і підрядником, а також саме на цей момент складається кінцева вартість, необхідна для виконання заданого проекту. Саме тому будівництво будинків під ключ гарантує той факт, що замовник ніколи не зіштовхнеться з необхідністю переплачувати за будівельні матеріали або роботи, якщо вартість на них раптом підвищилася. Також будівництво будинків під ключ вигідно і тому, що після виконання всіх робіт у замовника не залишиться невикористаних будівельних матеріалів, так як в задачу підрядника входить точний розрахунок кількості будівельних матеріалів, які знадобляться для виконання проекту. З огляду на ці переваги, будівництво будинків під ключ може бути не тільки більш зручним, але і більш вигідним для клієнта.

Будівництво будинку під ключ - це економія часу

Важливо й те, що будівництво будинків під ключ виконується в найкоротші терміни, а саме підвезення матеріалів і оплату роботи фахівців різних галузей не потрібно буде погоджувати на кожному окремому етапі будівництва. Всі ці турботи лягають на підрядника, згідно попередньо складеного договору.

Результат будівництва будинків під ключ - ви отримуєте цілком придатний для житла будинок, з працюючими комунікаціями, куди залишиться лише завезти меблі і насолоджуватися своїм новим житлом.

Звертайтеся в нашу компанію і замовляйте будівництво будинків під ключ. Ми готові допомогти вам в Києві та Київській області, де ми і ведемо свою діяльність і ми сподіваємося, що наш багаторічний досвід допоможе вам побудувати будинок своєї мрії!

Будівництво будинків під ключ від компанії Домострой Домострой
Рейтинг: 4.9 / 5 на підставі оцінки 197 користувачів
© 2008 - 2023. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити