(044) 221-35-95

Будівництво "коробки" будинку

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Будівництво "коробки" будинку м2 8400 грн.

Дотримуючись давніх традицій будівельної думки швидко будуємо якісну коробку будинку або котеджу. Професійно вирішуємо проблеми зі зведення фундаменту, стін, перекриттів, дахів і інших важливих складових закладених в технічний план будинку.

Наш запорука успіху - професіоналізм, накопичений завдяки багаторічній праці в галузі будівництва. Коли інші відпочивають і розпивають спиртні напої на території замовника - ми працюємо і здаємо поставлені перед нами завдання в зазначений договором термін!

5 причин, у зв'язку з якими процес будівництва коробки будинку варто довіряти досвідченим фахівцям:

  1. Слабкий фундамент тягне за собою руйнування будинку. Не секрет, що в разі неправильного монтажу фундаменту для споруджуваного об'єкта в майбутньому на ньому відбувається поява відколів і тріщин.
  2. Не правильний підхід до гідроізоляції будинку стає причиною появи грибкових утворень всередині стін і проблем з здоров’ям господарів будинку. Правильно організована гідроізоляція в будинку запобігає розвитку цвілі і виникнення грибка, який в разі своєї появи сприяє негативному впливу на організм людини.
  3. Кривизна в стінах - головний біль для власників. Будівництво стін виконується професіоналами, які на підсвідомому рівні знають, як правильно слід побудувати стіни в котеджі і будинку. Нема чого звертатися до "умільців", які будують стіни житлового об'єкта за принципом перебудованих хрущовок - будинок повинен привертати увагу, а не відштовхувати, а для того, щоб цього досягти, вам треба звернутися до нас.
  4. Неякісний монтаж перекриттів криється в помилках, що допускаються будівельниками. Перекриття в будинку не повинні бути хиткими і зроблені "на авось", адже їх головне завдання - захищати мешканців від вторгнень в їх особистий простір. Співробітники нашої будівельної компанії з легкістю вирішать питання, пов'язані зі зведенням перекриттів в будинку, що будується.
  5. Дах будинку повинен бути в експлуатації мінімум п'ятдесят років. Для досягнення цього показника вам треба звернутися до професійних будівельників - людям, які знають хист в матеріалах і роботах, потрібних для зведення якісного даху.

Ніколи не довіряйте виконання будівельних робіт непрофесіоналам і новачкам. Завжди звертайтеся до спеціалістів - не економте на будівельних матеріалах, економія в цій області - головний ворог якості.

Будівництво "коробки" будинку від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.8 / 5 на підставі оцінки 212 користувачів
© 2008 - 2020. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити