(097) 028-90-86

Будівництво стін з керамічного блоку

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Кладка стіни з керамоблоку м3 550 грн.
Перегородки з керамоблоку м2 130 грн.

Будівництво стін з керамічних блоків на сьогоднішній день вважається найбільш технологічним і сучасним, так як даний матеріал має величезну кількість переваг. Головна перевага стін з керамічних блоків полягає в тому, що в будинках, побудованих з такого матеріалу, виділяють особливо високий рівень звукоізоляції і теплоізоляції, а також даний матеріал є екологічно чистим. Таким чином, такі стіни навіть не вимагають додаткового утеплення.

Зводячи стіни з керамічних блоків можна і заощадити

Окремо варто виділити також і той факт, що при зведенні стін з керамічних блоків, блоки поєднуються між собою досить тонким шаром розчину, що дозволяє заощадити на цьому матеріалі. Крім цього керамічні блоки - це будівельний матеріал великого формату, що має в той же час невелику вагу, тобто працювати з ними дуже просто, а стіни з цього матеріалу будуються набагато швидше, ніж зі звичайної цегли. Важливо лише купувати якісний керамічний блок правильної форми, адже тільки таким чином можна домогтися економії на товщині швів.

Особливості будівництва стін з керамічних блоків

Так чи інакше, з огляду на всі переваги, які можуть дати керамічні блоки при зведенні стін, при проектуванні майбутнього будинку, потрібно враховувати також і технологічні нюанси, з якими зіткнуться будівельники при використанні цього матеріалу. Зокрема особливість полягає в складанні технологічної документації на несучі конструкції будівлі, де керамічні блоки можуть використовуватися в двох випадках: коли вони виконують захисну функцію при каркасно-монолітних несучих конструкціях, а також при влаштуванні так званих монолітних поясів по стінах.

Важливо також і те, що зведення стін з керамічних блоків - це не легкий процес і з ним впорається не кожна будівельна бригада, так як робота з керамічним блоком вимагає певних знань і умінь, які підкріплюються тільки регулярним досвідом виконання відповідних робіт. Можете бути впевнені, що фахівці компанії «Домострой» часто виконують будівництво стін з керамічних блоків, тому ви можете нам довіряти!

Багатьом нашим клієнтам ми радимо використовувати керамічні блоки для стін, оскільки в багатьох випадках застосування настільки сучасного матеріалу може допомогти не тільки домогтися певних показників ефективності, а й заощадити.

Будівництво стін з керамоблоку від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.8 / 5 на підставі оцінки 71 користувачів
© 2008 - 2020. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити