(097) 028-90-86

Монтаж двосхилої покрівлі

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Монтаж утеплювача покрівлі м2 60 грн.
Укладання ондулина або шиферу м2 90 грн.
Укладання бітумної черепиці м2 120 грн.
Укладання металочерепиці м2 110 грн.
Укладання профнастилу м2 100 грн.
Укладання ЦПЧ (цементно піщана черепиця) м2 180 грн.
Укладання керамічної черепиці м2 180 грн.
Монтаж ОСБ плити м2 50 грн.
Укладання паробар'єру м2 20 грн.
Укладання гідробар'єру м2 20 грн.
Облаштування кроквяної конструкції м2 120 грн.
Монтаж обрешітки покрівлі м2 50 грн.
Обробка антисептиком м.п. 10 грн.
Підшивка звисів даху (софіта) м.п. 120 грн.
Монтаж лобової планки м.п. 30 грн.
Монтаж мансардного вікна шт. 900 грн.
Монтаж зливової системи м.п. 90 грн.
Укладання підкладкового килима м.п. 35 грн.
Гідроізоляція покрівлі (мастика і руберойд) м2 80 грн.

При будівництві будинків найчастіше вибирається двосхилий тип покрівлі, так як він є самим звичним і зручним для користувачів. На другому поверсі будинку, під таким дахом може розташовуватися як житлове приміщення, так і свого роду комора для речей. З іншого боку такий тип покрівлі може здаватися занадто старомодним, як на сьогоднішній день, але, так чи інакше, класика завжди буде в тренді, і більшість приватних будинків мають саме такий двосхилий дах. Першопричиною цього є ціна на монтаж двосхилої покрівлі, так як вона знаходиться на мінімальному рівні, адже цей процес досить простий, але це не означає, що це може зробити будь-яка людина. Найкращим варіантом буде довірити монтаж двосхилої покрівлі фахівцям компанії «Домострой», які мають багаторічний досвід проведення аналогічних робіт, що гарантує той факт, що всі роботи будуть виконані в суворій відповідності з технічним регламентом. Також ми гарантуємо вам, що при монтажі даху вашого будинку будуть використані лише якісні матеріали, суворо відповідні прописаному проекту.

Особливості двосхилої покрівлі

Двосхила покрівля складається з двох скатів і верхнього ребра, яка є місцем стикування кроквяної системи. Така конструкція ідеально підходить для того, щоб волога вільно стікала з даху і не затримувалася на ній. При правильно сконструйованої зливової системі, вся вода легко і просто відводиться, не затримуючись на даху.

Простота конструкції дає можливість покриття такого даху будь-якими матеріалами. Це може бути як металочерепиця або профнастил, так і натуральна або бітумна черепиця. Монтаж двосхилої покрівлі при цьому проводиться досить швидко і недорого в порівнянні з покрівлею складного типу, яку часто можна зустріти в дизайнерських проектах будинків.

Мансардні вікна на двосхилим покрівлі

Останнім часом досить популярною тенденцією стало також використання мансардних вікон на двосхилій покрівлі. Це виглядає досить сучасно, до того ж таке рішення є дуже практичним з точки зору експлуатації. Якщо ви готові витратити на монтаж двосхилої покрівлі трохи більше своїх коштів - розгляньте можливість установки мансардних вікон, щоб ваш будинок виділявся на тлі інших, а компанія «Домострой» допоможе найкращим чином впровадити таке рішення в життя!

Монтаж покрівлі від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.8 / 5 на підставі оцінки 117 користувачів
© 2008 - 2023. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити