(044) 221-35-95

Фундамент з блоків ФБС

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Доопрацювання грунту після екскаватора вручну м3 190 грн.
Виготовлення та встановлення опалубки для подушки фундаменту м2 70 грн.
Армування м.п. 5 грн.
Монтаж блоків ФБС шт. 170 грн.
Бетонування ж / б поясу вручну (з виготовленням розчину) м.п. 220 грн.
Утеплення фундаменту екструдованим пінополістиролом м2 60 грн.

Вартість облаштування фундаменту з блоків практично така ж, як і ціна готової армованої конструкції типу ФБС. Переваги по вартості з’являються вже на першому етапі будівництва і проявляються в тому, що конструкція не вкладається в опалубку, не потрібно прикладати багато фізичних зусиль при облаштуванні фундаментного каркаса.

Замовники, які приймають рішення почати будівництво фундаменту з блоків типу ФБС, не повинні чекати хорошої погоди, оскільки будівля може монтуватися при будь-яких умовах. Не потрібно чекати, поки фундамент з блоків повністю затвердіє. Такий фактор як погода відходить на другий план. При цьому забезпечується така ж міцність будівлі і фундаменту з блоків типу ФБС при монтажі в грунт, як і у монолітної конструкції.

Переваги фундаменту з блоків при будівництві будівлі

Фундамент з блоків такого типу, за умови, що роботи виконано фахівцем, має серйозні переваги, може укладатися практично будь-яких габаритів. Основні переваги блочного фундаменту полягають в його міцності, за умови, що роботу виконає фахівець, а також ціною, але для початку, як і при будь-якому типі фундаменту, потрібно підготувати грунт. Кінцева вартість фундаментного блоку залежить від багатьох факторів і може варіюватися в широкому діапазоні.

Основні переваги:

  • доступна вартість;
  • широкий асортимент блоків;
  • великий вибір за габаритами;
  • висока міцність і довговічність;
  • можна оцінити попередню вартість до початку закладки фундаменту і навіть риття котловану в грунті.

Особливості будівництва

Перш ніж укладати блоковий фундамент, наші співробітники оцінять товщину стін, щоб визначитися з майбутніми габаритами. Важливо й те, що чим більше розміри, тим вище ціна. Коли буде здійснюватися будівництво конструкції з блоків, потрібно враховувати особливості ґрунту. Якщо маємо справу з піщаним типом ґрунту, тоді буде потрібно додаткове облаштування фундаменту, що вплине на вартість.

Якщо ж тип ґрунту слабкий, тоді блоки потрібно посилювати додатково, використовуючи для цього плити, а це теж збільшить вартість конструкції. Також фундамент з блоків передбачає облаштування підвального приміщення. Ціна фундаменту з блоків буде мінімальною, в тому випадку, коли підвалу не буде, а будівництво буде в умовах породи з хорошими несучими властивостями, а будівля буде легкою.

Ми пропонуємо послуги з облаштування фундаменту з блоків по доступній вартості високої якості. Працюємо оперативно, надаємо гарантію на свої послуги.

Фундамент з блоків ФБС від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.7 / 5 на підставі оцінки 180 користувачів
© 2008 - 2020. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити