(044) 221-35-95

Будівництво монолітно-стрічкового фундаменту

Найменування Одиниця виміру Ціна (від)
Копання траншеї вручну під фундамент м3 190 грн.
Зворотне засипання траншеї для фундаменту м3 100 грн.
Створення піщаної подушки з ущільненням для фундаменту м3 190 грн.
Виготовлення та встановлення опалубки для фундаменту м2 70 грн.
Прийом і заливка бетону м3 400 грн.
Армирование м.п. 5 грн.

Який фундамент потрібен будинку?

Щоб побудувати будинок потрібен відповідний якісний фундамент. Фахівці компанії Домострой починають проектування з дослідження грунту під фундамент. Тому що, перш ніж замовляти проект, клієнт повинен знати, які ризики можливі при будівництві. Від цього залежить, який тип фундаменту краще для даної місцевості. Точніше сказати, як краще стрічковий фундамент монтувати:

  • За монолітною технологією зі зведенням армованого каркаса з подальшим заливанням туди бетону. Розрізняють глубокозглубленний і мілкозаглубленний фундамент;
  • З використанням плит в якості елементів фундаменту.

Глубокозаглубленний фундамент.

В разі будування багатоповерхової будови, використовуючи важкі капітальні матеріали, на ціну фундаменту не варто дивитися. Слід знати, що вона буде відповідати по коштах всьому проекту будівництва. Найкраще для здійснення задуманого зробити стрічковий монолітний глубокозаглубленний стрічковий фундамент. Хоча на його зведення піде велика кількість арматури і для заливки буде використано багато бетону, зате він витримає будь-які навантаження і буде надійною опорою будинку. В даному випадку економити кошти, сенсу немає.

Мілкозаглубленний фундамент

У випадках більш компактного будівництва є сенс замовляти мілкозаглубленний монолітний стрічковий фундамент. Такий тип фундаменту буде економічно доцільніше, тому що на його будівництво йде значно менше витрат. Отже, ціна фундаменту більш приваблива.

Збірний фундамент

Ну, а коли клієнт хоче замовляти проект невеликої будови заміського типу, то варто порахувати гроші. Адже тут є реальна можливість заощадити на фундаменті, якщо підібрати правильну конструкцію до певного типу ґрунту. Коли ділянку знаходиться на стабільному ґрунті, то цілком доцільно зробити стрічковий фундамент з заводських бетонних або залізобетонних плит. Конструкція фундаменту з плит називається збірної і обходиться замовникові порівняно недорого за вартістю. З переліку робіт по монтажу збірного фундаменту пропадає будівництво каркаса з арматури, бетон. З'являються в кошторисі нові матеріали, призначені на герметизацію стиків плит, але їх вартість нижче. Такий тип фундаменту самий бюджетний.

Але, як вказувалося вище цей варіант фундаменту підходить тільки для легких будівель і міцних, сухих ґрунтів. Визначити який фундамент буде оптимальним для вашої споруди, допоможуть професіонали з Домострой. За нашими плечима багатий досвід роботи зі зведення фундаментів різних типів. Наші інженери знають, де можна замовляти, будувати і на якому фундаменті.

ББудівництво монолітно-стрічкового фундаменту від компаниії Домострой
Рейтинг: 4.8 / 5 на підставі оцінки 112 користувачів
© 2008 - 2020. Домострой. Будівництво будинків в Києві і київській області. Копіювання матеріалу суворо заборонено.
Закрити